KONST / Litografier / Färglitografi 9223075
nr 922 3075
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Elis Ryberg (1919-1985), HC-upplaga, signerad, motivet: 45x54
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 november 2014
kl 19:26:59
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg